DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

ŽLUTÉ KULATÉ ...  – Mistr

YELLOW BIG ROUND ... - Master

GELBES GROßES RUNDES ... - Meister

aktualizace / updated : 18.11. 2020

 

 

XXXXIV. ročník

XXXXV. ročník

1.

SK Jablonec n.N.

tomashok

1.

SK Slavia Brdy

Mojda

2.

FC Krizovatka

Bryndza

2.

SK Jablonec n.N.

tomashok

3.

Villarreal CF

Coach 20

3.

SLAVIA SUCHDOL n.L.

Grizzly

4.

TJ Stepanov 1932

Vaclav Novak

4.

White Horses Pardubi

ufounek2

5.

All Stars Club

petons

5.

Fstekla Fcela

honzikeben

6.

Sevilla FC

Jauly

6.

Pres drn upadla zaba

Cendavenda

7.

Jezevci Hnojice

Ambr

7.

FC Orebits

Ejflik

8.

FC Koko Slivonice

Jan Husty

8.

fcnechyba

jakubvycpal

XXXXII. ročník

XXXXIII. ročník

1.

Kanonyri

ZhulenýSanta

1.

All Stars Club

petons

2.

All Stars Club

petons

2.

Kanonyri

ZhulenýSanta

3.

Novobelsti zabijaci

honzak

3.

Fstekla Fcela

honzikeben

4.

FC Libsau

MR Havlicek

4.

FC Pliskov

Eklinho

5.

FC Krizovatka

Bryndza

5.

SK Jablonec n.N.

tomashok

6.

SK Jablonec n.N.

tomashok

6.

Villarreal CF

Coach 20

7.

TJ Velicna

Chuchie

7.

Kashos members

Romanosss

8.

AC KLATOVY

petrbosek

8.

Los galacticos team

Peacemaker 10

XXXX. ročník

XXXXI. ročník

1.

O B K

Lineker

1.

FC Smolnice

Ladicc

2.

All Stars Club

petons

2.

SONNBERG RABIAT

Badeyhabo

3.

Pres drn upadla zaba

Cendavenda

3.

All Stars Club

petons

4.

FC Lions Ostrava

Lvican

4.

Fstekla Fcela

honzikeben

5.

1. FC Igelshieb

Lukas1

5.

Viking Stavanger

ZURI

6.

Crystal Palace UK

Slavista 2

6.

Kanonyri

ZhulenySanta

7.

Czech Stars

Luciusek

7.

Novobelsti zabijaci

honzak

8.

SK Jablonec n.N.

tomashok

8.

SK Jablonec n.N.

tomashok

 

 

XXIX. – XXXIX.

 Herní systém se ustálil na max. 96 přijatých týmů v 16 divizích. Hrát přátelské zápasy i v tzv. „anglickém týdnu“ dovolilo rozšířit počet zápasů, sloučit obě dosud hrané finálové skupiny v jednu a rozjet dlouho diskutovaný Superpohár, tj. soutěž vítězů nevětších čtyř turnajů na FA.  Sloučením dvou finálových skupin v jednu, se mění i bodové hodnocení, neboť nejlepší týmy hrají o umístění na 1. – 8. místě.

Bodování: 1. +4 body. 2. +3,5 bodu, 3. +3 body, 4. + 2,5 bodu ………………8. +0,5 bodu.

 

 

 

 

 

 

XXXVIII. ročník

XXXIX. ročník

1.

TJ Velicna

Chuchie

1.

Czech Stars

Luciusek

2.

Czech Stars

Luciusek

2.

TJ Velicna

Chuchie

3.

Pres drn upadla zaba

Cendavenda

3.

Olympia

Gulisek

4.

fcnechyba

jakubvycpal

4.

FC Libsau

Mr Havlicek

5.

SONNBERG RABIAT

Badeyhabo

5.

Rainbowstorm FC

Tarquin Phoenix

6.

XXX

XXX

6.

FC Banik Skotnice

Rocky Balboa

7.

Pivermen Pardubice

vopous

7.

Blues Football Club

Drak

8.

Olympia

Gulisek

8.

Sevilla FC

Jauly

8.

FC Hammerlock

Libuna

 

 

 

 

XXXVI. ročník nedohrán kvůli výpadku celé FA

XXXV. ročník

XXXVII. ročník

1.

All Stars Club

petons

1.

SONNBERG RABIAT

Badeyhabo

2.

Pres drn upadla zaba

Cendavenda

2.

TJ Velicna

Chuchie

3.

SONNBERG RABIAT

Badeyhabo

3.

GKS Poruba

wertigo

4.

Tatek team

erwin

4.

TJ Stepanov 1932

erwin

5.

Czech Stars

Luciusek

5.

FC Lucachov

Lucache

6.

FC Krizovatka

Bryndza

6.

fcnechyba

jakubvycpal

7.

TJ Dynamo Klacany

Sani

7.

Dolni Loucky

Markus07

8.

FC Ceske Budejovice

Hnelda

8.

Artmedia Herspice

PFloyd

 

 

 

 

 

 

XXXIII. ročník

XXXIV. ročník

1.

FC Libsau

Mr Havlicek

1.

Pres drn upadla zaba

Cendavenda

2.

fcnechyba

jakubvycpal

2.

Czech Stars

Luciusek

3.

Blues Football Club

Drak

3.

FC Libsau

Mr Havlicek

4.

Pres drn upadla zaba

Cendavenda

4.

SONNBERG RABIAT

Badeyhabo

5.

SONNBERG RABIAT

Badeyhabo

5.

Kashos members

Romanosss

6.

HIPPIES VITORAZ

Grizzly

6.

fcnechyba

jakubvycpal

7.

FC Chmelnice

waterman

7.

FC Chmelnice

waterman

8.

Crystal Palace UK

Slavista 2

8.

Slavoj Velka Lecice

Dejff

 

 

 

 

 

 

XXXI. ročník

XXXII. ročník

1.

OLYMPIA

GULISEK

1.

Rainbowstorm FC

Tarquin Phoenix

2.

FC LIBSAU

MR HAVLICEK

2.

Crystal Palace UK

Slavista 2

3.

SK Jablonec n.N.

tomashok

3.

Olympia

Gulisek

4.

ALL STARS CLUB

PETONS

4.

HIPPIES VITORAZ

Grizzly

5.

FC Montana

jezevec

5.

FC Libsau

Mr Havlicek

6.

Pres drn upadla zaba

 Cendavenda

6.

FC Pivo Branik

 FANATICK

7.

fcnechyba

 jakubvycpal

7.

Bohemians1969

 lulu

8.

Fstekla Fcela

honzikeben

8.

Pivermen Pardubice

vopous

 

 

 

 

 

 

XXIX.ročník

XXX. ročník

1.

FC Martin Predators

Bulo

1.

PARDUBICE SETTERS

AVALANCHE

2.

FC Krizovatka

Bryndza

2.

RAIBOWSTORM

TARQUIN PHOENIX

3.

Dolni Loucky

Markus07

4.

SANTOS LUŽEC

MOL

4.

FC Latin Lover

goldik

4.

FC LATIN LOVER

GOLDIK

5.

Crystal Palace UK

Slavista 2

5.

FC LIBSAU

MR HAVLICEK

6.

Pardubice Setters

avalance

6.

MACCABI PETAH TIKVA

PAVIS1

7.

Maccabi Petah Tikva

pavis1

7.

FC KOKO SLIVONICE

JAN HUSTY

8.

FC Hlohovec

K4RLOS

8.

GKS PORUBA

WERTIGO

 

 

XI. – XXVIII. ročník

      Zvýšený zájem o turnaj měl za následek první razantní změnu pravidel. Základní skupiny se rozrostly, ale pro nedostatek volných dní k přátelákům díky pohárům se hrálo ve dvou finalových skupinách a turnaj měl tedy dva vítěze. 32 postupujících ze skupin bylo seřazeno podle podle počtu odehraných turnajů a nasbíraných bodů. Prvních 16 týmů tzv. „starých mazáků“ hrálo ve skupině Appendix Világoš a druhá 16 skupinu Veliký kulový. Obě skpiny si bylo rovny a bodování bylo také stejné. 1. + 2 body, 2. + 1,5 bodu, 3. +1 bod a 4. 0,5 bodu

 

XXVIII.ročník

 

APENDIX VILÁGOŠ

 

 

VELIKÝ KULOVÝ

 

1.

Finále kontumováno

xxx

1.

FC Pliskov

Eklinho

2.

FC Martin Predators              GKS Poruba

Bulo
Wertigo

2.

Bohemians1969

lulu

3.

HIPPIES VITORAZ

Grizzly

3.

SKS SLAVIA KRCIN

jitulinka

4.

KLOKANODLAK OLBRAMOV

Culibrk

4.

Fc Banik Ostrava

Baníkovec

 

 

 

 

 

 

XXVII.ročník

 

APENDIX VILÁGOŠ

 

 

VELIKÝ KULOVÝ

 

1.

FC Martin Predators

Bulo

1.

All Stars Club

petons

2.

Viking Stavanger

ZURI

2.

FC Latin Lover

goldik

3.

Aero Odolena Voda

Unstopable

3.

FC Krizovatka

Bryndza

4.

SK Slavia Koberwitz

Ataly

4.

Crystal Palace UK

Slavista 2

 

 

 

 

 

 

XXVI.ročník

 

APENDIX VILÁGOŠ

 

 

VELIKÝ KULOVÝ

 

1.

FC Martin Predators

Bulo

1.

Sleepy Hollow

Dingo

2.

Aero Odolena Voda

Unstopable

2.

FC Smolnice

Ladicc

3.

KLOKANODLAK OLBRAMOV

Culibrk

3.

Crystal Palace UK

Slavista 2

4.

Pres drn upadla zaba

Cendavenda

4.

All Stars Club

petons

 

 

 

 

 

 

XXV.ročník

 

APENDIX VILÁGOŠ

 

 

VELIKÝ KULOVÝ

 

1.

Santos Luzec

mol

1.

Afk Castolovice

chouris

2.

MFK The Generals

Davar

2.

All Stars Club

petons

3.

Maccabi Petah Tikva

pavis1

3.

FC Koko Slivonice

Jan Husty

4.

FC Pivo Branik

FANATICK

4.

Sportklub Upice

Mirbir

 

 

 

 

 

 

XXIV.ročník

 

APENDIX VILÁGOŠ

 

 

VELIKÝ KULOVÝ

 

1.

Remony Hradec

KarelPisa

1.

FC Ptaci Sonovaci

zdjenda

2.

1. FC Kamenakov Nike

Tomas Kropacek

2.

SK Dolni Kounice B

Monika1991

3.

FC Blues Monopol

drak

3.

Sportklub Upice

Mirbir

4.

FC NovodvorSka

Sir Filip

4.

allstar team

Slavista 1

 

 

 

 

 

 

XXIII.ročník

 

APENDIX VILÁGOŠ

 

 

VELIKÝ KULOVÝ

 

1.

Aero Odolena Voda

Unstopable

1.

Tramtamtydamtuda FK

loyd mmoid

2.

Blesky Blansko

reneb

2.

SFC Koberwitz

celosek

3.

Fricz Team

fricz

3.

FCDH Kykyrykypapyky

harrold mmoid

4.

SK Slavia Beroun

Miroslav Kindel

4.

Fk Dukla z Lukova *

Eduont

 

 

 

 

 

 

XXII.ročník

 

APENDIX VILÁGOŠ

 

 

VELIKÝ KULOVÝ

 

1.

Remony Hradec

KarelPisa

1.

FC Pomelo

mrakoplas

2.

Santos Luzec

mol

2.

FC DH Kykyrykypapyky

harrold mmoid

3.

FC NovodvorSka

Sir Filip

3.

Wosel Team

Tomas Hajek

4.

FC Martin Predators

Bulo

4.

FC Pod. Biskupice

Hary

 

 

 

 

 

 

XXI.ročník

 

APENDIX VILÁGOŠ

 

 

VELIKÝ KULOVÝ

 

1.

HIPPIES VITORAZ

Grizzly

1.

Sparta Praha 1893

Sportbilli

2.

Aero Odolena Voda

Unstopable

2.

FC ET

ufounek2

3.

Pardubice Setters

Avalance

3.

FC Latin Lover

goldik

4.

SK Slavia Koberwitz

Ataly

4.

FC Polismeni

Ondraa

 

 

 

 

 

 

XX.ročník

 

APENDIX VILÁGOŠ

 

 

VELIKÝ KULOVÝ

 

1.

Pardubice Setters

Avalance

1.

FC.Furie

terly

2.

HIPPIES VITORAZ

Grizzly

2.

sk slaavia praha

koscheen

3.

Fc cerveny ujezd

drprofa

3.

FC Holcovice

Petros007

4.

FC Pivo Branik

FANATICK

4.

Fc Panthers Opava

Geremi

 

 

 

 

 

 

XIX.ročník

 

APENDIX VILÁGOŠ

 

 

VELIKÝ KULOVÝ

 

1.

Aero Odolena Voda

Unstopable

1.

Blesky Blansko

reneb

2.

Fc cerveny ujezd

drprofa

2.

FC Panters Opava

Geremi

3.

Pardubice Setters

Avalance

3.

FC Holcovice

Petros007

4.

Remony Hradec

KarelPisa

4.

FC Armedia Gunners

ArmeD96

 

 

 

 

 

 

XVIII.ročník

 

APENDIX VILÁGOŠ

 

 

VELIKÝ KULOVÝ

 

1.

Santos Luzec

mol

1.

FC Libsau

Mr Havlicek

2.

AERO Odolena Voda

Unstoppable

2.

SK SLAVIA PRAHA 1892

Marold

3.

FC NovodvorSka

Sir Filip

3.

MFK The Generals

Davar

4.

Pres drn upadla zaba

Cendavenda

4.

FC Fotbalovi drtici

Plevicek

 

 

 

 

 

 

XVII.ročník

 

APENDIX VILÁGOŠ

 

 

VELIKÝ KULOVÝ

 

1.

Wosel Team

Tomas Hajek

1.

Blesky Blansko

reneb

2.

Santos Luzec

mol

2.

FC SHOCK Sonov

zdjenda

3.

Fricz Team

Fricz

3.

Brutus Ivancice

martin

4.

SK Ladakhi monks

Filipos

4.

1. SSC Napoli

Drak15

 

 

 

 

 

 

XVI.ročník

 

APENDIX VILÁGOŠ

 

 

VELIKÝ KULOVÝ

 

1.

FC NovodvorSka

Sir Filip

 

FC Libsau

Mr Havlicek

2.

 Ocasnici 2007

Erik Hotovson

 

FC Fotbalovi drtici

Plevicek

3.

 Remony Hradec

KarelPisa

 

Slavoj Podoli

Sportbilli

4.

AERO Odolena Voda

Unstoppable

 

S.K. Slavia

ondrej moravec

 

 

 

 

 

 

XV.ročník

 

APENDIX VILÁGOŠ

 

 

VELIKÝ KULOVÝ

 

1.

Santos Luzec

mol

1.

FC Fotbalovi drtici

Plevicek

2.

Fc cerveny ujezd

drprofa

2.

FK Holcovice

Petros007

3.

KLOKANODLAK OLBRAMOV

Culibrk

3.

GKS Poruba

Wertigo

4.

FC NovodvorSka

Sir Filip

4.

FC Dukla Olomouc

Vaclav Jezek

 

 

 

 

 

 

XIV. ročník

 

APENDIX VILÁGOŠ

 

 

VELIKÝ KULOVÝ

 

1.

Fc cerveny ujezd

drprofa

1.

Ocasnici 2007

Erik Hotovson

2.

Remony Hradec

KarelPisa

2.

FC Libsau

Mr Havlicek

3.

Santos Luzec

mol

3.

Slavoj Podoli

Sportbilli

4.

1. FC Strachotin

Lajbour

4.

FC P.e.p.i Bican

Ondrej Moravec

 

 

 

 

 

 

XIII. ročník

 

APENDIX VILÁGOŠ

 

 

O VELIKÝ KULOVÝ

 

1.

 Remony Hradec

KarelPisa

1.

 Wosel Team

Tomas Hajek

2.

 FC NovodvorSka

Sir Filip

2.

 Kypahesia FC

baca

3.

 Lumpici

Loki

3.

 fc cerveny ujezd

drprofa

4.

 FC Polismeni

Ondraa

4.

 Ocasnici 2007

Erik Hotovson

 

 

 

 

 

 

XII. ročník

 

APENDIX VILÁGOŠ

 

 

O VELIKÝ KULOVÝ

 

1.

Holice Setters

Avalance

1.

Nechanice Spurs

marysek

2.

Santos Lužec

Mol

2.

Superka Panama City

Sigmak

3.

AERO Odolena Voda

Unstoppable

3.

FC Plzeň

stockyng

4.

FRICZ TEAM

fricz

4.

XYZ Crew

Lukas

 

 

 

 

 

 

XI. ročník

 

APENDIX VILÁGOŠ

 

 

O VELIKÝ KULOVÝ

 

1.

1.FC Strachotin

Lajbour

1.

Holice Setters

avalance

2.

FRICZ TEAM 

fricz

2.

SK Ladakhi monks

Filipos

3.

Remony Hradec

KarelPisa

3.

FC Thor

srnec

4.

Lumpici 

Loki

4.

FC ANAH

paruzek

 

 

  I. – X. ročník

Hrány v základních skupinách po 4 později po 6. Vítězové postupovali do vyřazovacích bojů, kde si rozfělovaly body za 1. – 4. místo.

Bodování: 1. + 2 body, 2. + 1,5 bodu, 3. +1 bod a 4. 0,5 bodu)

 

 

IX. ročník

X. ročník

1.

TJ Jiskra Tanvald

Rippes

1.

Remony Hradec

KarelPisa

2.

Sony Club de Futbol

Jakub Loskot

2.

FC NovodvorSka

Sir Filip

3.

Remony Hradec

KarelPisa

3.

Aero Odolena Voda

Unstoppable

4.

FC Suchdol Predators

Zbuda  90

4.

Real Policka

Jumbo

 

 

 

 

 

 

VII. ročník

VIII. ročník

1.

Slovan Praha

Sttan

1.

Santos Lužec

mol

2.

Přez drn upadlá žába

Cendavenda

2.

Lumpíci

Loki

3.

Fricz Team

fricz

3.

Raptors Tábor

Vojt

4.

Fc VaLiSkA TeAm

Valisa

4.

Aero Odolená Voda

Unstoppable

 

 

 

 

 

 

V. ročník

VI. ročník

1.

FC NovodvorSká

Sir Filip

1.

1.FC Tanvald

Rippes

2.

Slovan Praha

Sttan

2.

Lvíčata London

Drak

3.

Dream Team

gmiska

3.

Aero Odolená Voda

Unstoppable

4.

Sony Club de Futbol

Jakub Loskot

4.

Punktem Louny

propunk

 

 

 

 

 

 

III. ročník

IV. ročník

1.

AC Blunt Praha

DevilNEO

1.

AC Blunt Praha

DevilNEO

2.

Kachnodlaci Olbramov

Culibrk

2.

Dream Team

gmiska

3.

Polismeni

 Ondra

3.

Tábor Colts

Supi

4.

Choleričtí Flegmouši

Grizzly

4.

Vrapi Kladno

DrBacilin

 

 

 

 

 

 

I. ročník

II. ročník

1.

AC Blunt Praha

DevilNEO

1.

AC Blunt Praha

DevilNEO

2.

Xaverov

Rastev

2.

Viking Stavanger

ZURI

3.

Juventus Turín

hanz

3.

Santos Lužec

mol

 

 

 

4.

Xaverov

Rastev