DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

 

Seznam přihlášených týmů do 48. ročníku.

Ke dni 23.6. zbývá posledních 11 míst. Přihlašování přes anketu je ukončeno. Nyní se lze přihlásit pouze do mé pošty ID 1651. Přijmu ty nejrychlejší. Uzávěrka je předběžně naplánovaná na neděli 24.6.

 

1.

1.HFK Olomouc

ADAMHOFHANS

 

CZ

16.5.2021

14029

 

 

2.

Jezevci Hnojice

AMBR

 

CZ

19.5.2006

1373

 

 

3.

SAKO Znojmo

ARCHA

 

CZ

3.4.2010

5455

 

 

4.

Fc Kozmice 1905

BOHEM1905

 

CZ

13.2.2007

163

 

 

5.

FC Krizovatka

BRYNDZA

 

CZ

5.1.2007

1279

 

 

6.

AFC 49ers

BUJDA54

 

CZ

18.10.2018

9070

 

 

7.

FC Elephant

CARDAMINE

 

CZ

12.1.2007

8021

 

 

8.

SFC Koberwitz

CELOSEK

 

CZ

12.11.2007

1655

 

 

9.

Pres drn upadla zaba

CENDAVENDA

 

CZ

24.8.2006

6722

 

 

10.

Villarreal CF

COACH 20

 

CZ

30.3.2007

450

 

 

11.

Slavoj Velka Lecice

DEJFF

 

CZ

27.4.2007

388

 

 

12.

Blues Football Club

DRAK

 

CZ

5.3.2007

8881

 

 

13.

SC Tuktoyaktuk

DZO

 

CZ

1.9.2016

1151

 

 

14.

FC Orebits

EJFLIK

 

CZ

22.1.2018

12927

 

 

15.

FC Pliskov

EKLINHO

 

CZ

27.7.2009

5551

 

 

16.

Tatek team

ERWIN

 

CZ

6.11.2006

6110

 

 

17.

FC Pivo Branik

FANATICK

 

CZ

23.1.2008

796

 

 

18.

SK Ladakhi monks

FILIPOS

 

CZ

25.4.2007

7756

 

 

19.

Kraluv Dvur

FREEDOM79

 

CZ

20.8.2008

13044

 

 

20.

Fricz Team

FRICZ

 

CZ

13.3.2006

777

 

 

21.

FC Latin Lover

GOLDIK

 

CZ

 

24.12.2010

13663

 

 

22.

SLAVIA SUCHDOL n.L.

GRIZZLY

 

CZ

18.9.2006

1651

 

 

23.

jicinek

HAKIS006

 

CZ

21.9.2006

8582

 

 

24.

FCDH Kykyrykypapyky

HARROLD MMOID

 

CZ

5.4.2010

2562

 

 

25.

Novobelsti zabijaci

HONZAK

 

CZ

30.3.2007

2514

 

 

26.

1.FC VidleSeno

IZIK

 

CZ

4.7.2006

11874

 

 

27.

AFK KLATOVY 98

JACK TORTUGA

 

CZ

22.9.2006

2389

 

 

28.

OFK Liptov Lazisko

JAKUB GEJZA

 

SK

5.9.2006

16014

 

 

29.

fcnechyba

JAKUBVYCPAL

 

CZ

25.1.2011

833

 

 

30.

FC Koko Slivonice

JAN HUSTY

 

CZ

5.9.2007

12836

 

 

31.

Sevilla FC

JAULY

 

CZ

5.4.2006

1377

 

 

32.

FC Montana

JEZEVEC

 

CZ

15.10.2007

996

 

 

33.

1. FC Privoz

JIREI

 

CZ

29.10.2007

1586

 

 

34.

FCB La Masia

JOSEF61

 

CZ

24.11.2011

10366

 

 

35.

Newton Heath LYR

KONY01

 

CZ

15.10.2008

3163

 

 

36.

FK Kojetin

KREPELKAR

 

CZ

13.3.2006

1014

 

 

37.

FC Smolnice

LADICC

 

CZ

3.6.2008

8495

 

 

38.

TJ Vysoke Myto

LEON95

 

CZ

11.5.2019

11404

 

 

39.

Pozustatky

LICHNA

 

CZ

11.5.2006

1836

 

 

40.

OLD Boys K L A S O

LINEKER

 

SK

28.2.2007

14970

 

 

41.

Tramtamtydamtuda FK

LLOYD MMOID

 

CZ

3.8.2009

9822

 

 

42.

FC Man.United

LUBOR20

 

CZ

29.3.2006

1413

 

 

43.

FC Wien

LUKAS 23

 

A

4.4.2015

24707

 

 

44.

1. FC Igelshieb

LUKAS1

 

D

3.1.2009

19059

 

 

45.

Bohemians1969

LULU

 

CZ

23.3.2007

2245

 

 

46.

FC Lions Ostrava

LVICAN

 

CZ

2.9.2008

8242

 

 

47.

Dolni Loucky

MARKUS07

 

CZ

4.8.2008

1056

 

 

48.

Cechie Dubec for UoB

MARTAN

 

CZ

22.8.2006

2897

 

 

49.

San Sebastian Poruba

MICHAEL HANUS

 

CZ

13.4.2019

7509

 

 

50.

Millwolk

MILOSLAV

 

CZ

31.3.2009

13281

 

 

51.

Sportklub Upice

MIRBIR

 

CZ

31.3.2008

2310

 

 

52.

NK Osijek

mljet

 

HR

27.7.2018

45341

 

 

53.

SK Slavia Brdy

MOJDA

 

CZ

21.9.2011

9513

 

 

54.

Santos Luzec

MOL

 

CZ

11.12.2006

8166

 

 

55.

FC Libsau

MR HAVLICEK

 

CZ

7.10.2006

7679

 

 

56.

FC.Liverpool

NOXI

 

SK

8.4.2008

13960

 

 

57.

SGC Barcelona

OTA

 

CZ

31.5.2010

12396

 

 

58.

1.FK TOPIK

PAUL

 

CZ

6.2.2008

5038

 

 

59.

Los Galacticos Team

PEACEMAKER10

 

CZ

10.11.2008

13384

 

 

60.

Vlasim CF

PEET

 

CZ

13.6.2007

11351

 

 

61.

All Stars Club

PETONS

 

CZ

2.2.2007

10511

 

 

62.

AC KLATOVY

PETRBOSEK

 

CZ

22.10.2010

13760

 

 

63.

TJ Banik Ostrava

PETULIN

 

CZ

21.3.2007

1841

 

 

64.

Artmedia Herspice

PFLOYD

 

CZ

19.8.2008

583

 

 

65.

SFC Eagles Opava

PLUTIK

 

CZ

10.12.2007

1057

 

 

66.

FC Beers Toporna

REAPER

 

CZ

19.8.2015

8015

 

 

67.

Kashos members

ROMANOSSS

 

CZ

22.4.2008

2481

 

 

68.

TJ Babindol

SAMKO120

 

SK

28.2.2008

4162

 

 

69.

Striptizetin

STRIPTIZETA

 

CZ

22.10.2007

8963

 

 

70.

Rainbowstorm FC

TARQUIN PHOENIX

 

CZ

29.4.2010

3317

 

 

71.

Heavenly soldiers

TOMAS2802

 

SK

4.2.2021

16421

 

 

72.

FC Humpolec

TOMAS7523

 

CZ

5.11.2007

1407

 

 

73.

SK Jablonec n.N.

TOMASHOK

 

CZ

1.1.2009

467

 

 

74.

Technika Brno

TOMASO

 

CZ

19.7.2010

11158

 

 

75.

White Horses Pardubi

UFOUNEK2

 

CZ

3.8.2009

12314

 

 

76.

Aero Odolena Voda

UNSTOPPABLE

 

CZ

13.3.2006

61

 

 

77.

Chelsea CZ

VENDISKL66

 

CZ

23.1.2009

2752

 

 

78.

FCB Pv Level UP

VITAX

 

CZ

2.10.2018

4497

 

 

79.

FC Sokolov

VLASTA

 

CZ

25.7.2011

9618

 

 

80.

Pivermen Pardubice

VOPOUS

 

CZ

28.7.2009

6534

 

 

81.

FC Chmelnice

WATERMAN

 

CZ

8.1.2007

653

 

 

82.

Wonder shooters

WONDERSHOT

 

CZ

17.12.2014

5978

 

 

83.

Tesla Prelouc

YDASY

 

CZ

21.6.2011

4586

 

 

84.

Kanonyri

ZHULENYSANTA

 

CZ

24.3.2006

1188

 

 

85.

Viking Stavanger

ZURI

 

CZ

6.11.2006

13073

 

 

86.

 

 

 

 

 

 

 

 

87.

 

 

 

 

 

 

 

 

88.

 

 

 

 

 

 

 

 

89.

 

 

 

 

 

 

 

 

90.

 

 

 

 

 

 

 

 

91.

 

 

 

 

 

 

 

 

92.

 

 

 

 

 

 

 

 

93.

 

 

 

 

 

 

 

 

94.

 

 

 

 

 

 

 

 

95.

 

 

 

 

 

 

 

 

96.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

XXXXVIII. VELIKÝ KULOVÝ

(GROßE RUND - LARGE SPHERICAL)

1.

7.7.2021

Division

A – F

B - E

C - D

2.

14.7.2021

Division

F - D

E - C

A - B

3.

21.7.2021

Division

B - F

C - A

D - E

4.

28.7.2021

Division

F - E

A - D

B - C

5.

4.8.2021

Division

C - F

D - B

E - A

6.

11.8.2021

League

 

G - J

H - I

7.

18.8.2021

League

 

J - I

G - H

8.

25.8.2021

League

 

H - J

I - G

9.

1.9.2021

Extra Class

čtrvrtfinále – quarterfinal – Viertelfinale

10.

8.9.2021

Extra Class

semifinále – semifinal – Halbfinale

11.

15.9.2021

Extra Class

finále – final - Finale

12.

22.9.2021

Super Cup

XVI. APPENDIX VILÁGOŠ

13.

29.9.2021

Super Cup

XVI. APPENDIX VILÁGOŠ