DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

 

 

 

 

O VELIKÝ KULOVÝ "46" 

Nejlepší týmy turnaje * The best teams in the tournament * Die besten Teams des Turniers

 

 

 

ZLATÉ KULATÉ ...  – Nejlepší tým historie

GOLDEN BIG ROUND ... - The best team in history

GOLDENE GROßES RUNDES ... - Das beste Team aller Zeiten

 aktualizace / updated  4.2.2021

 

 * Vysvětlivky na stránce dole / explanatory notes at the end of the page  /  Erläuterungen am Ende der Seite

 

A

46.

A

45.

A

41.

B

team

C

manager

D

 

E

date

F

ID

G

4x

G

3,5x

G

3x

G

2,5x

G

2x

G

1,5x

G

1x

G

0,5x

H

0,5x

I

-2x

J

1x

K

(G+H+I+J)

1.

1.

1.

Pres drn upadla zaba

CENDAVENDA

CZ

24.8.2006

6722

1

1

2

1

 

3

 

2

5

 

42

66

2.

2.

3.

Santos Luzec

MOL

CZ

11.12.2006

8166

 

 

 

1

4

3

2

 

6

 

42

62

3.

3.

2.

SONNBERG RABIAT

BADEYHABO

CZ

23.5.2006

2020

1

1

1

1

2

 

 

 

1

 

42

59,5

4.

4.

4.

SLAVIA SUCHDOL n.L.

GRIZZLY

CZ

18.9.2006

1651

 

 

1

1

1

2

1

1

3

 

43

56,5

5.

5.

5.

Aero Odolena Voda

UNSTOPPABLE

CZ

13.3.2006

61

 

 

 

 

2

3

4

2

5

 

39

55

6.

6.

6.

FC Libsau

MR HAVLICEK

CZ

7.10.2006

7679

1

1

1

2

4

1

 

 

4

 

28

55

7.

7.

12.

All Stars Club

petons

CZ

2.2.2007

10511

2

2

2

1

2

1

 

1

7

 

21

54

8.

8.

8.

Viking Stavanger

ZURI

CZ

6.11.2006

13073

 

 

 

 

 

3

 

 

4

 

38

44,5

9.

9.

7.

Fricz Team

FRICZ

CZ

13.3.2006

777

 

 

 

 

 

1

3

1

1

1

39

42,5

10.

10.

10.

Fc Kozmice 1905

BOHEM1905

CZ

13.2.2007

163

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

42

42

11.

11.

9.

FC NovodvorSka

SIR FILIP

CZ

30.4.2007

10664

 

 

 

 

2

2

2

2

 

1

32

40

12.

12.

11.

SK Ladakhi monks

Filipos

CZ

25.4.2007

7756

 

 

 

 

 

1

 

1

2

 

36

39

13.

22.

66.

SK Jablonec n.N.

tomashok

CZ

1.1.2009

467

2

1

1

 

1

1

 

2

7

 

16

38,5

14.

14.

23.

FC Koko Slivonice

Jan Husty

CZ

5.9.2007

12836

 

 

 

 

 

 

2

1

2

 

33

38

15.

13.

14.

SK Slavia Koberwitz

ATALY

CZ

20.10.2008

3227

 

 

 

 

 

 

 

2

3

 

35

37,5

16.

16.

17.

SAKO Znojmo

Archa

CZ

3.4.2010

5455

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

36

36,5

17.

17.

18.

Blues Football Club

DRAK

CZ

5.3.2007

8881

 

 

1

 

 

1

2

 

2

 

29

36,5

18.

15.

19.

Crystal Palace UK

Slavista 2

CZ

15.10.2007

1986

 

1

 

 

1

1

1

2

4

 

25

36

19.

18.

13.

FC Pivo Branik

FANATICK

CZ

23.1.2008

796

 

 

 

 

 

1

 

2

 

 

33

35,5

20.

20.

40.

FC Krizovatka

Bryndza

CZ

5.1.2007

1279

 

2

 

 

1

1

1

 

7

 

24

35,5

21.

19.

22.

TJ Banik Ostrava

PETULIN

CZ

21.3.2007

1841

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

35

35

22.

21.

25.

Rainbowstorm FC

Tarquin Phoenix

CZ

29.4.2010

3317

1

1

 

 

1

 

 

 

3

 

24

35

23.

25.

28.

FC Elephant

CARDAMINE

CZ

12.1.2007

8021

 

 

 

 

 

 

 

 

1

 

33

33,5

24.

26.

31.

Los Galacticos Team

Peacemaker10

CZ

10.11.2008

13384

 

 

 

 

 

 

 

1

4

 

31

33,5

25.

28.

39.

White Horses Pardubi

Ufounek2

CZ

3.8.2009

12314

 

 

 

1

 

1

1

 

5

 

26

33,5

26.

24.

27.

AFK KLATOVY 98

Jack Tortuga

CZ

22.9.2006

2389

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

33

33

27.

23.

16.

GKS Poruba

WERTYGO

CZ

23.4.2007

8543

 

 

1

 

 

1

1

1

1

2

30

32,5

28.

37.

61.

Fstekla Fcela

honzikeben

CZ

25.3.2008

9900

 

1

1

1

1

 

 

1

6

 

18

32,5

29.

27.

15.

KLOKANODLAK

CULIBRK

CZ

24.11.2006

2892

 

 

 

 

 

1

2

1

 

 

28

32

30.

29.

29.

Pardubice Setters

AVALANCE

CZ

21.11.2006

11006

1

 

 

 

2

1

2

 

 

 

20

31

31.

30.

20.

Remony Hradec

KARELPISA

CZ

25.9.2007

1688

 

 

 

 

4

1

3

1

 

 

18

31

32.

31.

35.

FC Smolnice

Ladicc

CZ

3.6.2008

8495

1

 

 

 

 

1

 

 

3

 

24

31

33.

33.

33.

FCDH Kykyrykypapyky

harrold mmoid

CZ

5.4.2010

2562

 

 

 

 

 

1

1

 

 

 

28

30,5

34.

32.

21.

FC Polismeni

ONDRAA

CZ

26.3.2007

1490

 

 

 

 

 

 

1

2

 

1

30

30

35.

35.

26.

1. FC Strachotin

Lajbour

CZ

6.6.2006

2162

 

 

 

 

1

 

 

1

 

3

33

29,5

36.

34.

24.

Maccabi Petah Tikva

pavis1

CZ

8.11.2006

2448

 

 

 

 

 

1

2

 

 

1

28

29,5

37.

36.

52.

Novobelsti zabijaci

HONZAK

CZ

30.3.2007

2514

 

 

1

 

 

 

1

 

5

 

23

29,5

38.

38.

43.

fcnechyba

 jakubvycpal

CZ

25.1.2011

833

 

1

 

1

 

2

1

1

5

 

16

29

39.

39.

38.

Tramtamtydamtuda FK

lloyd mmoid

CZ

3.8.2009

9822

 

 

 

 

1

 

 

 

 

 

26

28

40.

40.

30.

FC Martin Predators

BULO

SK

1.12.2008

16115

1

 

 

 

2

1

 

1

 

1

19

27

41.

42.

51.

Jezevci Hnojice

Ambr

CZ

19.5.2006

1373

 

 

 

 

 

 

1

 

3

 

24

26,5

42.

43.

45.

Sportklub Upice

Mirbir

CZ

31.3.2008

2310

 

 

 

 

 

 

1

1

2

 

24

26,5

43.

41.

32.

FC Latin Lover

Goldik

CZ

24.12.2010

13663

 

 

 

2

 

1

1

 

 

 

19

26,5

44.

45.

44.

TJ Repec

Pichy

CZ

13.2.2007

2203

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

26

26

45.

44.

34.

FK Moravia

Reneb

CZ

8.9.2008

10268

 

 

 

 

2

1

 

 

 

 

20

25,5

46.

47.

65.

FC Pliskov

Eklinho

CZ

27.7.2009

5551

 

 

 

1

1

 

 

 

3

 

19

25

47.

46.

36.

RWP

TOMAS KROPACEK

CZ

24.4.2006

2112

 

 

 

 

 

1

 

 

 

 

23

24,5

48.

50.

53.

1.FK TOPIK

paul

CZ

6.2.2008

5038