DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

LIGA - LEAGUE 

Postupuje pouze vítěz skupiny - progresses winner group

 

 

1.        SKUPINA  

1.

ALL STARS

3 0 0 0

9:0

9

G

FC Man.United

 

0:5

3:0

2:3

2.

SIGMA „B“

2 0 0 1

6:4

6

H

All Stars Club

5:0

 

3:0K

1:0

3.

MANCHESTER

1 0 0 2

5:8

3

I

Tatek team

0:3

0:3K

 

1:3

4.

TATEK

0 0 0 3

1:9

0*

J

SK Sigma Olomouc B

3:2

0:1

3:1

 

2.        SKUPINA

1.

LEČICE

2 1 0 0

12:4

8

G

Novobelsti zabijaci

 

2:3P

3:1

2:1P

2.

ZABIJÁCI

1 1 1 0

7:5

6

H

Slavoj Velka Lecice

3:2P

 

3:0

6:2

3.

TUKTOYAKTUK

1 0 1 1

6:9

4

I

TJ Banik Ostrava

1:3

0:3

 

1:3

4.

BANÍK

0 0 0 3

2:9

0

J

SC Tuktoyaktuk

1:2P

2:6

3:1

 

3.        SKUPINA

1.

DANCEHAUS

1 1 0 1

6:5

5

G

SFC Koberwitz

 

1:2P

4:1

0:2

2.

FSTEKLOUNI

1 1 0 1

4:5

5*

H

Fstekla Fcela

2:1P

 

0:3K

2:1

3.

VILLARREAL

1 0 1 1

4:4

4

I

Dancehaus

1:4

3:0K

 

2:1P

4.

KOBERWITZ

1 0 1 1

5:5

4

J

Villarreal CF

2:0

1:2

1:2P

 

4.        SKUPINA

1.

SLÁVIA

2 1 0 0

10:4

8

G

Cechie Dubec for UoB

 

3:2P

2:0

0:4

2.

ČECHIE

1 1 0 1

5:6

5

H

FC Sokolov

2:3P

 

0:3

2:3

3.

SHOOTERS

1 0 1 1

5:5

4

I

Wonder shooters

0:2

3:0

 

2:3P

4.

SOKOLOV

0 0 1 2

4:9

1

J

SLAVIA SUCHDOL n.L.

4:0

3:2

3:2P

 

5.        SKUPINA

1.

JABLONEC

3 0 0 0

6:1

9

G

SK Jablonec n.N.

 

2:0

3:1

1:0

2.

TECHNIKA

1 1 0 1

4:2

5

H

Rainbowstorm FC

0:2

 

1:2

1:2P

3.

OLD BOYS

1 0 0 2

3:6

3

I

OLD Boys K L A S O

1:3

2:1

 

0:2

4.

RAINBOWSTORM

0 0 1 2

2:6

1

J

Technika Brno

0:1

2:1P

2:0

 

6.        SKUPINA

1.

SLÁVIA

3 0 0 0

12:3

9

G

SK Slavia Brdy

 

3:1

3:0K

6:2

2.

KASHOS

1 0 1 1

6:8

4

H

Vlasim CF

1:3

 

2:0

0:3K

3.

VLAŠIM

1 0 0 2

3:6

3*

I

TJ Stepanov 1932

0:3K

0:2

 

2:1P

4.

ŠTĚPÁNOV

0 1 0 2

2:6

2*

J

Kashos members

2:6

3:0K

1:2P

 

7.        SKUPINA

1.

SEVILLA

2 1 0 0

7:1

8

G

Sevilla FC

 

3:0

1:0P

3:1

2.

LIONS

0 2 1 0

5:4

5

H

FC Chmelnice

0:3

 

2:3P

2:1P

3.

CHMELNICE

0 1 1 1

4:7

3

I

FC Lions Ostrava

0:1P

3:2P

 

2:1P

4.

VIKINGOVÉ

0 0 2 1

3:7

2

J

Viking Stavanger

1:3

1:2P

1:2P

 

8.        SKUPINA

1.

ŽÁBADRNBÁC

2 0 0 1

7:6

6

G

Pres drn upadla zaba

 

3:1

1:4

3:1

2.

KŘIŽOVATKA

0 2 0 1

7:7

4

H

Santos Luzec

1:3

 

3:0K

2:3P

3.

SANTOS

1 0 1 1

6:6

4

I

FC Libsau

4:1

0:3K

 

2:3P

4.

LIBSAU

1 0 1 1

6:7

4

J

FC Krizovatka

1:3

3:2P

3:2P