DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

EXTRA TŘÍDA - EXTRA CLASS

 

A - čtrvrtfinále – quarterfinal – Viertelfinale

semifinále – semifinal – Halbfinale

finále – final - Finale

1./1.

All Stars Club

2:1

A

All Stars Club

1:1
5:6pen

 

SK Jablonec n.N.

2:1

1./8.

FC Beers Toporna

D

SK Jablonec n.N.

 

Fstekla Fcela

B - čtrvrtfinále – quarterfinal – Viertelfinale

semifinále – semifinal – Halbfinale

3. – 4.

1./2.

Fstekla Fcela

3:0

B

Fstekla Fcela

3:2

 

All Stars Club

3:0

1./7.

White Horses Pardubi

C

SFC Koberwitz

 

SFC Koberwitz

C - čtrvrtfinále – quarterfinal – Viertelfinale

5. – 8.

5. – 6.

1./3.

SFC Koberwitz

2:1

pr

A

FC Beers Toporna

0:3
K

 

Kanonyri

0:2

1./6.

Villarreal CF

D

Kanonyri

 

Villarreal CF

D - čtrvrtfinále – quarterfinal – Viertelfinale

5. – 8.

7. – 8.

1./4.

Kanonyri

0:6

B

White Horses Pardubi

0:1

 

FC Beers Toporna

0:3

1./5.

SK Jablonec n.N.

C

Villarreal CF

 

White Horses Pardubi

 

 

LIGA - LEAGUE 

1.        SKUPINA  

1.

ALL STARS

3 0 0 0

7:2

9

G

FC Chmelnice

 

0:1

2:0

2:1

2.

CHMELNICE

2 0 0 1

4:2

6

H

All Stars Club

1:0

 

4:2

2:0

3.

LEČICE

1 0 0 2

3:5

3

I

Sunderland AFC

0:2

2:4

 

1:2

4.

SUNDERLAND

0 0 0 3

3:8

0

J

Slavoj Velka Lecice

1:2

0:2

2:1

 

2.        SKUPINA

1.

FSTEKLOUNI

3 0 0 0

9:2

9

G

fcnechyba

 

0:4

1:2

6:0

2.

ŠTĚPÁNOV

2 0 0 1

5:4

6

H

Fstekla Fcela

4:0

 

2:1

3:1

3.

FCNECHYBA

1 0 0 2

7:6

3

I

TJ Stepanov 1932

2:1

1:2

 

2:1

4.

KASHOS

0 0 0 3

2:11

0

J

Kashos members

0:6

1:3

1:2

 

3.        SKUPINA

1.

KOBERWITZ

1 1 1 0

7:6

6

G

Santos Luzec

 

3:0K

1:0P

3:4P

2.

SANTOS

1 1 1 0

7:4

6

H

FC Libsau

0:3K

 

3:2P

0:1

3.

SHOOTERS

0 1 1 0

5:6

4

I

Wonder shooters

0:1P

2:3P

 

3:2P

4.

LIBSAU

0 1 0 2

3:6

2

J

SFC Koberwitz

4:3P

1:0

2:3P

 

4.        SKUPINA

1.

KANONÝŘI

3 0 0 0

4:0

9

G

Kanonyri

 

1:0

2:0

1:0

2.

SOKOLOV

1 1 0 1

5:2

5

H

Los Galacticos Team

0:1

 

1:2

1:3

3.

JÍČÍNEK

1 0 1 1

2:5

4

I

jicinek

0:2

2:1

 

0:2P

4.

GALACTICOS

0 0 0 3

2:6

0

J

FC Sokolov

0:1

3:1

2:0P

 

5.        SKUPINA

1.

JABLONEC

2 1 0 0

7:3

8

G

SK Jablonec n.N.

 

3:2

1:0P

3:1

2.

LEVEL UP

2 0 0 1

9:5

6

H

FCB Pv Level UP

2:3

 

4:2

3:0

3.

OREBITS

1 0 1 1

3:5

4

I

FC Orebits

0:1P

2:4

 

1:0

4.

RAINBOWSTORM

0 0 0 3

1:7

0

J

Rainbowstorm FC

1:3

0:3

0:1

 

6.        SKUPINA

1.

VILLAREAL

3 0 0 0

6:3

9

G

Villarreal CF

 

2:1

2:1

2:1

1.

KRÁLŮV DVŮR

2 0 0 1

5:3

6

H

Kraluv Dvur

1:2

 

2:1

2:0

3.

ELEPHANT

1 0 0 2

5:4

3

I

FC Elephant

1:2

1:2

 

3:0

3.

AERO

0 0 0 3

1:7

0

J

Aero Odolena Voda

1:2

0:2

0:3

 

7.        SKUPINA

1.

HORSES

2 1 0 0

5:2

8

G

SK Slavia Brdy

 

2:1

3:2P

1:2P

2.

BRDY

1 1 1 0

6:5

6

H

SLAVIA SUCHDOL n.L.

1:2

 

3:0

0:1

3.

SUCHDOL

1 0 0 2

4:3

3

I

Pres drn upadla zaba

 

0:3

 

1:2

4.

ŽÁBADRNBÁC

0 0 1 2

3:8

1

J

White Horses Pardubi

2:1P

1:0

2:1

 

8.        SKUPINA

1.

BEERS

3 0 0 0

9:6

9

G

Cechie Dubec for UoB

 

2:0

3:4

1:3

2.

KŘIŽOVATKA

2 0 0 1

6:4

6

H

FC Dymytry

0:2

 

2:3

1:2

3.

ČECHIE

1 0 0 2

6:7

3

I

FC Beers Toporna

4:3

3:2

 

2:1

4.

DYMYTRY

0 0 0 3

3:7

0

J

FC Krizovatka

3:1

2:1

1:2

 

 

 

DIVIZE - DIVISION

1. DIVIZE

TABULKA ZÁKLADNÍ SKUPINY (Chart, Tabelle)

ROZLOSOVÁNÍ (Draws, Verlosung)

A

B

C

D

E

F

1.

CHMELNICE

5 0 0 0

11:2

15

A

FC Krizovatka

 

3:2

3:0

0:1

4:0

4:2

2.

KŘIŽOVATKA

4 0 0 1

14:4

12

B

Technika Brno

2:3

 

1:0

1:2

1:3P

1:0

3.

VIKINGOVÉ

2 1 0 2

10:10

8

C

FC Koko Slivonice

0:3

0:1

 

1:2

2:4

3:2P

4.

TECHNIKA

2 0 1 2

6:8

7

D

FC Chmelnice

1:0

2:1

2:1

 

3:0

3:0

5.

SLIVONICE

0 1 0 4

6:12

2

E

Viking Stavanger

0:4

3:1P

4:2

0:3

 

3:0

6.

BANÍK

0 0 1 4

4:14

1

F

TJ Banik Ostrava

2:4

0:1

2:3P

0:3

0:3

 

2. DIVIZE

TABULKA ZÁKLADNÍ SKUPINY (Chart, Tabelle)

ROZLOSOVÁNÍ (Draws, Verlosung)

A

B

C

D

E

F

1.

ALL STARS

5 0 0 0

15:3

15

A

All Stars Club

 

3:0

2:1

3:1

5:1

2:0

2.

BEERS

3 1 0 1

12:5

11

B

FC Beers Toporna

0:3

 

3:1

2:0

5:0

2:1P

3.

WICKED

2 1 1 1

10:7

9

C

OLD Boys K L A S O

1:2

1:3

 

0:2

3:0

1:3

4.

BARCELONA

1 1 1 2

7:9

6

D

SGC Barcelona

1:3

0:2

2:0

 

2:1P

2:3P

5.

OLD BOYS

1 0 0 4

6:10

3

E

Tramtamtydamtuda FK

1:5

0:5

0:3

1:2P

 

0:3

6.

TRAMTADÁ

0 0 1 4

2:18

1

F

FC Wicked Sick

0:2

1:2P

3:1

3:2P

3:0

 

3. DIVIZE

TABULKA ZÁKLADNÍ SKUPINY (Chart, Tabelle)

ROZLOSOVÁNÍ (Draws, Verlosung)

A

B

C

D

E

F

1.

FCNECHYBA

4 1 0 0

18:4

14

A

Novobelsti zabijaci

 

2:3P

0:2

2:0P

1:0P

1:4

2.

WHITE HORSES

2 2 1 0

17:9

11

B

White Horses Pardubi

3:2P

 

3:4P

4:0

4:2

3:1P

3.

PIVERMEN

2 0 1 2

7:15

7

C

fcnechyba

2:0

4:3P

 

5:0

4:0

3:1

4.

KOJETÍN

2 0 1 2

11:10

7

D

Pivermen Pardubice

0:2P

0:4

0:5

 

4:2

3:2

5.

ZABIJÁCI

0 2 1 2

6:9

5

E

Fc Kozmice 1905

0:1P

2:4

0:4

2:4

 

0:3

6.

KOZMICE

0 0 1 4

4:16

1

F

FK Kojetin

4:1

1:3P

1:3

2:3

3:0

 

4. DIVIZE

TABULKA ZÁKLADNÍ SKUPINY (Chart, Tabelle)

ROZLOSOVÁNÍ (Draws, Verlosung)

A

B

C

D

E

F

1.

FSTEKLOUNI

4 1 0 0

21:8

14

A

Fstekla Fcela

 

3:2P

4:0

8:3

2:1

4:2

2.

ŽÁBADRNBÁC

3 1 1 0

16:10

12

B

Pres drn upadla zaba

2:3P

 

3:2

3:2P

5:2

4:2

3.

JEZEVCI

2 1 0 2

9:10

8

C

Jezevci Hnojice

0:4

2:3

 

3:2P

3:2

3:2

4.

TESLA

1 1 2 1

12:16

7

D

Tesla Prelouc

3:8

2:3P

2:3P

 

3:1

2:1P

5.

WALGER

1 0 0 4

7:13

3

E

Walger

1:2

2:5

2:3

1:3

 

1:0

6.

MILLWOLK

0 0 1 4

7:14

1

F

Millwolk

2:4

2:4

2:3

1:2P

0:1

 

5. DIVIZE

TABULKA ZÁKLADNÍ SKUPINY (Chart, Tabelle)

ROZLOSOVÁNÍ (Draws, Verlosung)

A

B

C

D

E

F

1.

SANTOS

4 1 0 0

16:3

14

A

FC Pivo Branik

 

0:1

1:2

1:2

4:1

3:0

2.

AERO

3 1 1 0

15:9

12

B

FC Pliskov

1:0

 

0:1

2:4

6:0

2:1P

3.

PLÍSKOV

2 1 0 2

11:6

8

C

Santos Luzec

2:1

1:0

 

4:2P

6:0

3:0K

4.

PIVAŘI

2 0 0 3

9:6

6

D

Aero Odolena Voda

2:1

4:2

2:4P

 

4:0

3:2P

5.

COVID

1 0 0 4

5:20

3

E

Covid 24

1:4

0:6

0:6

0:4

 

4:0

6.

SPARTAK

0 0 2 3

3:15

2

F

Spartak Moskva.

0:3

1:2P

0:3K

2:3P

0:4

 

6. DIVIZE

TABULKA ZÁKLADNÍ SKUPINY (Chart, Tabelle)

ROZLOSOVÁNÍ (Draws, Verlosung)

A

B

C

D

E

F

1.

LIBSAU

4 1 0 0

14:4

14

A

FC Lions Ostrava

 

1:0P

4:0

1:4

0:1

2:1

2.

ELEPHANT

3 0 2 0

9:6

11

B

Sevilla FC

0:1P

 

2:0

1:2

1:3

1:0

3.

LIONS

2 1 0 2

8:6

8

C

TJ FC Nemcinany

0:4

0:2

 

0:4

1:3

1:3

4.

SEVILLA

2 0 1 2

5:6

7

D

FC Libsau

4:1

2:1

4:0

 

2:1P

2:1

5.

SAKO

1 1 0 3

7:7

5

E

FC Elephant

1:0

3:1

3:1

1:2P

 

1:2P

6.

NEMČIŇANY

0 0 0 5

2:16

0

F

SAKO Znojmo

1:2

0:1

3:1

1:2

2:1P

 

7. DIVIZE

TABULKA ZÁKLADNÍ SKUPINY (Chart, Tabelle)

ROZLOSOVÁNÍ (Draws, Verlosung)

A

B

C

D

E

F

1.

KANONÝŘI

3 0 1 0

10:4

10

A

Kanonyri

 

2:0

4:0

2:3P

 

2:1

2.

RAINBOWSTORM

3 0 0 1

6:5

9

B

FC Smolnice

0:2

 

0:2

0:2

3:0K

0:1

3.

INTERNISTI

2 1 0 1

9:4

8

C

Rainbowstorm FC

0:4

2:0

 

2:1

0:2

2:0

4.

OSTROVEC

1 0 0 3

2:7

3*

D

Vladosovo Interisti

3:2P

2:0

1:2

 

 

3:0K

5.

SMOLNICE

0 0 0 4

0:7

0

E

D.E.M.A. Bohumin

 

0:3K

2:0

 

 

 

 

 

 

 

 

F

1.FC Ostrovec

1:2

1:0

0:2

0:3K

 

 

8. DIVIZE

TABULKA ZÁKLADNÍ SKUPINY (Chart, Tabelle)

ROZLOSOVÁNÍ (Draws, Verlosung)

A

B

C

D

E

F

1.

GALACTICOS

3 2 0 0

12:5

13

A

Newton Heath LYR

 

0:2

2:3

2:5

1:0

0:2

2.

OREBITS

4 0 1 0

12:5

13

B

Los Galacticos Team

2:0

 

2:1P

4:3P

2:1

2:0

3.

KYKYRYKYHAM

1 2 1 1

13:10

8

C

FC Orebits

3:2

1:2P

 

1:0

3:0K

4:1

4.

VIDLESENO

2 0 1 1

6:6

7

D

FCDH Kykyrykypapyky

5:2

3:4P

0:1

 

2:1P

3:2P

5.

NEWTON

1 0 0 4

5:12

3

E

Wolf killers

0:1

1:2

0:3K

1:2P

 

1:2

6.

WOLF

0 0 1 4

3:10

1*

F

1.FC VidleSeno

2:0

0:2

1:4

2:3P

2:1

 

9. DIVIZE

TABULKA ZÁKLADNÍ SKUPINY (Chart, Tabelle)

ROZLOSOVÁNÍ (Draws, Verlosung)