DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

45.

EXTRA TŘÍDA - EXTRA CLASS

 

A - čtrvrtfinále – quarterfinal – Viertelfinale

semifinále – semifinal – Halbfinale

finále – final - Finale

1./1.

Pres drn upadla zaba

1:2

A

White Horses Pardubi

1:2

 

SK Jablonec n.N.

0:1

1./8.

White Horses Pardubi

D

SK Jablonec n.N.

 

SK Slavia Brdy

B - čtrvrtfinále – quarterfinal – Viertelfinale

semifinále – semifinal – Halbfinale

3. – 4.

1./2.

FC Orebits

0:5

B

SK Slavia Brdy

3:0

 

White Horses Pardubi

0:1

1./7.

SK Slavia Brdy

C

SLAVIA SUCHDOL n.L.

 

SLAVIA SUCHDOL n.L.

C - čtrvrtfinále – quarterfinal – Viertelfinale

5. – 8.

5. – 6.

1./3.

Fstekla Fcela

2:2

4:5 pen

A

Pres drn upadla zaba

3:0

 

Pres drn upadla zaba

4:4

1:3pen

1./6.

SLAVIA SUCHDOL n.L.

D

fcnechyba

 

Fstekla Fcela

D - čtrvrtfinále – quarterfinal – Viertelfinale

5. – 8.

7. – 8.

1./4.

SK Jablonec n.N.

4:2

B

FC Orebits

0:1

 

fcnechyba

0:3

1./5.

fcnechyba

C

Fstekla Fcela

 

FC Orebits

 

LIGA - LEAGUE 

1.        SKUPINA  

1.

ŽÁBADRNBÁC

2 1 0 0

9:4

8

G

FC Beers Toporna

 

3:4P

3:0

3:0

2.

BEERS

2 0 1 0

9:4

7

H

Pres drn upadla zaba

4:3P

 

3:0

2:1

3.

U23PROJECT

1 0 0 2

4:6

3

I

GNK Dinamo ZG

0:3

0:3

 

1:3

4.

DINAMO

0 0 0 3

1:9

0

J

Nemcinany U23project

0:3

1:2

3:1

 

2.        SKUPINA

1.

OREBITS

2 1 0 0

6:2

8

G

All Stars Club

 

3:0

2:3P

2:3

2.

ŠTĚPÁNOV

1 1 0 1

5:5

5

H

Sevilla FC

0:3

 

1:2

0:1P

3.

ALL STARS

1 0 1 1

7:6

4

I

TJ Stepanov 1932

3:2P

2:1

 

0:2

4.

SEVILLA

0 0 1 2

1:6

1

J

FC Orebits

3:2

1:0P

2:0

 

3.        SKUPINA

1.

FSTEKLOUNI

3 0 0 0

8:2

9

G

Santos Luzec

 

0:2

2:3P

1:0

2.

SANTOS

1 0 1 1

3:5

4

H

Fstekla Fcela

2:0

 

3:1

3:1

3.

BOHEMKA

0 1 1 1

6:7

3

I

Bohemians1969

3:2P

1:3

 

2:3P

4.

BLUES

0 1 0 2

4:6

2

J

Blues Football Club

0:1

1:3

3:2P

 

4.        SKUPINA

1.

JABLONEC

3 0 0 0

11:6

9

G

Viking Stavanger

 

2:4

2:0P

3:1

2.

VIKINGOVÉ

1 1 0 1

7:5

5

H

SK Jablonec n.N.

4:2

 

4:2

3:2

3.

TECHNIKA

1 0 0 2

6:6

3

I

FC Dharma

0:2P

2:4

 

0:3K

4.

DHARMA

0 0 1 2

2:9

1*

J

Technika Brno

1:3

2:3

3:0K

 

5.        SKUPINA

1.

FCNECHYBA

3 0 0 0

12:4

9

G

Kashos members

 

0:3

0:2

2:4

2.

VILLAREAL

1 1 0 1

6:6

5

H

Villarreal CF

3:0

 

3:2P

0:4

3.

B.BALET

1 0 1 1

6:7

4

I

Biely balet 28

2:0

2:3P

 

2:4

4.

KASHOS

0 0 0 3

2:9

0

J

fcnechyba

4:2

4:0

4:2

 

6.        SKUPINA

 

 

1.

SLÁVIA

3 0 0 0

7:1

9

G

SLAVIA SUCHDOL n.L.

 

3:1

1:0

3:0

2.

TUKTOYAKTUK

1 1 0 1

4:4

5

H

SC Tuktoyaktuk

1:3

 

2:1P

1:0

3.

HAMMERLOCK

0 1 1 1

3:4

3

I

FC Hammerlock

0:1

1:2P

 

2:1P

4.

ZABIJÁCI

0 0 1 2

1:6

1

J

Novobelsti zabijaci

0:3

0:1

1:2P

 

7.        SKUPINA

1.

SLÁVIA

3 0 0 0

12:8

9

G

Cechie Dubec for UoB

 

2:4

2:1

0:1

2.

MANCHESTER

1 1 0 1

7:6

5

H

SK Slavia Brdy

4:2

 

5:3

3:2

3.

ČECHIE

1 0 0 2

4:6

3

I

FC Smolnice

1:2

3:5

 

3:4P

4.

SMOLNICE

0 0 1 2

7:11

1

J

FC Man.United

1:0

2:3

4:3P

 

8.        SKUPINA

1.

HORSES

3 0 0 0

5:1

9

G

FC Sokolov

 

0:2

2:1P

1:3

2.

KŘIŽOVATKA

2 0 0 1

6:3

6

H

White Horses Pardubi

2:0

 

2:1

1:0

3.

SOKOLOV

0 1 0 2

3:6

2

I

FC Chmelnice

1:2P

1:2

 

1:3

4.

CHMELNICE

0 0 1 2

3:7

1

J

FC Krizovatka

3:1

0:1

3:1

 

 

DIVIZE - DIVISION


 

1. DIVIZE

TABULKA ZÁKLADNÍ SKUPINY (Chart, Tabelle)

ROZLOSOVÁNÍ (Draws, Verlosung)

A

B

C

D

E

F

1.

BEERS

5 0 0 0

20:5

15

A

FC Krizovatka

 

0:4:

3:0

3:1

4:1

2:0

2.

KŘIŽOVATKA

4 0 0 1

12:6

12

B

FC Beers Toporna

4:0

 

4:2

4:0

4:1

4:2

3.

RAINBOWSTORM

3 0 0 2

12:8

9

C

Rainbowstorm FC

0:3

2:4

 

3:0

4:0

3:1

4.

B. OSTRAVA

0 2 0 3

10:13

4

D

FC Koko Slivonice

1:3

0:4

0:3

 

2:0

1:3P

5.

KOKO

1 0 1 3

4:13

4

E

FC Banik Skotnice

1:4

1:4

0:4

0:2

 

3:4P

6.

B. SKOTNICE

0 0 1 4

5:18

1

F

TJ Banik Ostrava

0:2

2:4

1:3

3:1P

4:3P

 

2. DIVIZE

TABULKA ZÁKLADNÍ SKUPINY (Chart, Tabelle)

ROZLOSOVÁNÍ (Draws, Verlosung)

A

B

C

D

E

F

1.

ŽÁBADRNBÁC

4 0 0 1

17:5

12

A

FC Pivo Branik

 

3:2

3:0

2:4

1:2P

0:3

2.

CHMELNICE

3 1 0 1

15:8

11

B

Pres drn upadla zaba

2:3

 

6:1

4:0

2:1

3:0K

3.

LA MASIA

2 1 0 2

7:8

8

C

FC Montana

0:3

1:6

 

1:6

0:1

2:3P

4.

PIVAŘI

2 0 1 2

9:11

7

D

FC Chmelnice

4:2

0:4

6:1

 

3:0

2:1P

5.

WICKED

1 1 1 2

9:10

6*

E

FCB La Masia

2:1P

1:2

1:0

0:3

 

3:2

6.

MONTANA

0 0 1 4

4:19

1

F

FC Wicked Sick

3:0

0:3K

3:2P

1:2P

2:3

 

3. DIVIZE

TABULKA ZÁKLADNÍ SKUPINY (Chart, Tabelle)

ROZLOSOVÁNÍ (Draws, Verlosung)

A

B

C

D

E

F

1.

ALL STARS

4 0 0 1

19:3

12

A

All Stars Club

 

4:1

3:0

8:0

4:0

0:2

2.

MANCHESTER

3 0 0 2

10:6

9

B

jicinek

1:4

 

2:1

2:1P

1:0P

1:2P

3.

JÍČÍNEK

1 2 1 1

7:8

8

C

FC Man.United

0:3

1:2

 

3:0

3:1

3:0K

4.

SAKO

2 1 0 1

6:6

8*

D

1. FC Privoz

0:8

1:2P

0:3

 

2:1P

1:2

5.

STRIPTIZETIN

1 0 2 2

3:10

5

E

Striptizetin

0:4

0:1P

1:3

1:2P

 

1:0

6.

PŘÍVOZ

0 1 1 3

4:16

3

F

SAKO Znojmo

2:0

2:1P

0:3K

2:1

0:1

 

4. DIVIZE

TABULKA ZÁKLADNÍ SKUPINY (Chart, Tabelle)

ROZLOSOVÁNÍ (Draws, Verlosung)

A

B

C

D

E

F

1.

SEVILLA

3 2 0 0

17:5

13

A

FC NovodvorSka

 

1:2

3:4P

2:0

4:2

3:2

2.

SMOLNICE

4 0 0 1

11:5

12

B

FC Smolnice

2:1

 

0:2

4:1

3:0

2:1

3.

NOVODVORSKÁ

3 0 1 1

13:10

10

C

Sevilla FC

4:3P

2:0

 

5:0

1:4

2:1P

4.

KOJETÍN

2 0 1 2

11:8

7

D

Pivermen Pardubice

0:2

1:4

0:5

 

1:0

0:3

5.

PIWERMEN

1 0 0 4

2:14

3

E

Fc Kozmice 1905

2:4

0:3

4:1

0:1

 

1:4

6.

KOZMICE

0 0 0 5

4:16

0

F

FK Kojetin

2:3

1:2

1:2P

3:0

4:1

 

5. DIVIZE

TABULKA ZÁKLADNÍ SKUPINY (Chart, Tabelle)

ROZLOSOVÁNÍ (Draws, Verlosung)

A

B

C

D

E

F

1.

SANTOS

4 0 1 0

13:5

13

A

Novobelsti zabijaci

 

2:1P

3:2P

1:3

3:1

2:0

2.

ZABIJÁCI

2 2 0 1

11:7

10

B

Tatek team

1:2P

 

2:1P

2:1P

2:1

1:3

3.

LEVEL

3 0 0 2

12:8

9

C

SK Slavia Koberwitz

2:3P

1:2P

 

0:3

2:1

1:3

4.

TATEK

1 2 1 1

8:8

8

D

Santos Luzec

3:1

1:2P

3:0

 

3:0

3:2

5.

SLÁVIA

1 0 2 2

6:12

5

E

OFK Liptov Lazisko

1:3

1:2

1:2

0:3

 

1:4

6.

LIPTOV

0 0 0 5

4:14

0

F

FCB Pv Level UP

0:2

3:1

3:1

2:3

4:1

 

6. DIVIZE

TABULKA ZÁKLADNÍ SKUPINY (Chart, Tabelle)

ROZLOSOVÁNÍ (Draws, Verlosung)

A

B

C

D

E

F

1.

FSTEKLOUNI

5 0 0 0

19:1

15

A

Fstekla Fcela

 

3:0

3:0

3:0

5:1

5:0

2.

HAMMERLOCK

3 0 1 1

10:9

10

B

Los Galacticos Team

0:3

 

4:1

1:3

2:1

1:3

3.

MILLWOLK

1 3 0 1

9:9

9

C

Dolni Loucky

0:3

1:4

 

2:3

4:1

1:2P

4.

GALACTICOS

2 0 0 3

8:11

6

D

FC Hammerlock

0:3

3:1

3:2

 

3:1

1:2P

5.

LOUČKY

1 0 1 3

8:13

4

E

AFK KLATOVY 98

1:5

1:2

1:4

1:3

 

1:2P

6.

KLATOVY

0 0 1 4

5:16

1

F

Millwolk

0:5

3:1

2:1P

2:1P

2:1P

 

7. DIVIZE

TABULKA ZÁKLADNÍ SKUPINY (Chart, Tabelle)

ROZLOSOVÁNÍ (Draws, Verlosung)

A

B

C

D

E

F

1.

VIKINGOVÉ

4 1 0 0

11:6

14

A

RestarT

 

4:2

1:4

3:1

2:3P

4:0

2.

FCNECHYBA

4 0 0 1

13:7

12

B

FC Pliskov

2:4

 

2:3

2:1

2:3

3:2

3.

RESTART

3 0 1 1

14:10

10

C

fcnechyba

4:1

3:2

 

3:1

1:2

2:1

4.

PLÍŠKOV

2 0 0 3

11:13

6

D

Vladosovo Interisti

1:3

1:2

1:3

 

1:2

1:3

5.

DYMYTRY

1 0 0 4

6:11

3

E

Viking Stavanger

3:2P

3:2

2:1

2:1

 

1:0

6.

INTERNISTI

0 0 0 5

5:13

0

F

FC Dymytry

0:4

2:3

1:2

3:1

0:1

 

8. DIVIZE

TABULKA ZÁKLADNÍ SKUPINY (Chart, Tabelle)

ROZLOSOVÁNÍ (Draws, Verlosung)

A

B

C

D

E

F

1.

JABLONEC

5 0 0 0

18:3

15

A

Biely balet 28

 

1:4

3:0K

3:2

3:0

2:1

2.

BIELY BALET

4 0 0 1

12:7

12

B

SK Jablonec n.N.

4:1

 

2:0

3:2

4:0

5:0

3.

KYKYRYKAHAM

3 0 0 2

7:9

9

C

FC Humpolec

0:3K

0:2

 

0:4

0:1

3:1

4.

TESLA

2 0 0 3

11:9

6

D

Tesla Prelouc

2:3

2:3

4:0

 

0:2

3:1

5.

SAN SEBASTIAN

1 0 0 4

6:15

3

E

FCDH Kykyrykypapyky

0:3

0:4

1:0

2:0

 

4:2

5.

HUMPOLEC

0 0 0 5

1:12