DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

DIVIZE - DIVISION

 

! ! !

KONEČNÉ TABULKY DIVIZÍ BEZ ZÁRUKY.

Do pátečního večera očekávám vaše připomínky k tabulkám divizí. Výzvy na 1. kolo ligy bude možné posílat od soboty 10:00. Do té doby bude také zveřejněn rozpis zápasů zde na webu.

 

 

1.       DIVIZE

TABULKA ZÁKLADNÍ SKUPINY (Chart, Tabelle)

ROZLOSOVÁNÍ (Draws, Verlosung)

A

B

C

D

E

F

1.

MANCHESTER

4 0 0 1

11:3

12

A

FC Krizovatka

 

3:1

3:2

4:3P

4:1

0:2

2.

KŘIŽOVATKA

3 1 0 1

14:9

11

B

FC Pliskov

1:3

 

0:3

12

3:0K

4:0

3.

HAJDUK

2 0 1 2

6:9

7

C

FC Man.United

2:3

3:0

 

1:0

2:0

3:0

4.

LOUČKY

2 0 1 2

7:7

7

D

Dolni Loucky

3:4P

2:1

0:1

 

2:0

0:1

5.

PLÍŠKOV

2 0 0 2

8:6

6

E

FCB La Masia

1:4

0:3K

0:2

0:2

 

3:2P

6.

LA MASIA

0 1 0 4

4:13

2*

F

Hajduk Split 1911

2:0

0:4

0:3

1:0

2:3P

 

2.       DIVIZE

TABULKA ZÁKLADNÍ SKUPINY (Chart, Tabelle)

ROZLOSOVÁNÍ (Draws, Verlosung)

A

B

C

D

E

F

1.

ALL STARS

5 0 0 0

19:6

15

A

All Stars Club

 

4:1

5:2

3:1

6:2

1:0

2.

LIBSAU

3 1 0 1

15:6

11

B

FC NovodvorSka

1:4

 

2:3P

0:2

2:3

0:5

3.

KOJETÍN

3 0 1 1

11:3

10

C

Jezevci Hnojice

2:5

3:2P

 

0:4

4:0

0:2

4.

JEZEVCI

1 1 0 3

9:13

5

D

FC Libsau

1:3

2:0

4:0

 

6:2

2:1P

5.

KOZMICE

1 0 0 4

7:21

3

E

Fc Kozmice 1905

2:6

3:2

0:4

2:6

 

0:3

6.

NOVODVORSKÁ

0 0 1 4

5:17

1

F

FK Kojetin

0:1

5:0

2:0

1:2P

3:0

 

3.       DIVIZE

TABULKA ZÁKLADNÍ SKUPINY (Chart, Tabelle)

ROZLOSOVÁNÍ (Draws, Verlosung)

A

B

C

D

E

F

1.

ZABIJÁCI

4 1 0 0

11:3

14

A

Novobelsti zabijaci

 

2:0

3:0K

3:2P

2:1

1:0

2.

VIKINGOVÉ

3 0 2 0

9:7

11

B

FC Smolnice

0:2

 

3:4

1:2

0:3

1:2

3.

FCNECHYBA

3 1 0 1

11:9

11*

C

fcnechyba

0:3K

4:3

 

1:0P

2:0

4:3

4.

ELEPHANT

1 1 0 3

7:7

5

D

Viking Stavanger

2:3P

2:1

0:1P

 

2:1

3:1

5.

VIDLESENO

1 0 1 3

7:11

4

E

FC Elephant

1:2

3:0

0:2

1:2

 

2:1P

6.

SMOLNICE

0 0 0 5

5:13

0

F

1.FC VidleSeno

0:1

2:1

3:4

1:3

1:2P

 

4.       DIVIZE

TABULKA ZÁKLADNÍ SKUPINY (Chart, Tabelle)

ROZLOSOVÁNÍ (Draws, Verlosung)

A

B

C

D

E

F

1.

LEČICE

4 0 1 0

11:3

13

A

FC Lions Ostrava

 

2:1P

3:1

2:0

0:1

2:0

2.

LIONS

3 1 0 1

9:3

11

B

FC Latin Lover

1:2P

 

3:2P

4:0

3:2P

2:0

3.

LATIN

2 2 1 0

13:6

11

C

FC Orebits

1:3

2:3P

 

3:1

0:1

3:1

4.

OREBITS

2 0 1 2

9:9

7

D

Striptizetin

0:2

0:4

1:3

 

0.3

1:3

5.

KLATOVY

1 0 0 3

3:9

3

E

Slavoj Velka Lecice

1:0

2:3P

1:0

3:0

 

4:0

6.

STRIPTIZETIN

0 0 0 5

2:15

0

F

AC KLATOVY

0:2

0:2

1:3

3:1

0:4

 

5.       DIVIZE

TABULKA ZÁKLADNÍ SKUPINY (Chart, Tabelle)

ROZLOSOVÁNÍ (Draws, Verlosung)

A

B

C

D

E

F

1.

KOBERWITZ

4 0 0 1

9:6

12

A

Blues Football Club

 

2:1

2:0

1:2

0:1

2:1

2.

KASHOS

3 1 0 1

15:7

11

B

FC Beers Toporna

1:2

 

3:4P

1:2

3:1

5:0

3.

BLUES

3 0 0 2

7:5

9

C

Kashos members

0:2

4:3P

 

4:1

2:1

5:0

4.

BEERS

2 0 1 2

13:2

7

D

SFC Koberwitz

2:1

2:1

1:4

 

1:0

3:0K

5.

FRICZKOVÉ

2 0 0 3

5:7

6

E

Fricz Team

1:0

1:3

1:2

0:1

 

2:1

6.

SAKO

0 0 0 5

2:7

0*

F

SAKO Znojmo

1:2

0.5

0:5

0:3K

1:2

 

6.       DIVIZE

TABULKA ZÁKLADNÍ SKUPINY (Chart, Tabelle)

ROZLOSOVÁNÍ (Draws, Verlosung)

A

B

C

D

E

F

1.

FSTEKLOUNI

5 0 0 0

22:3

15

A

Fstekla Fcela

 

5:1

3:1

6:0

3:1

5:0

2.

ŠTĚPÁNOV

3 1 0 1

19:7

11

B

Bohemians1969

1:5

 

2:5

2:1

2:1

1:0

3.

BOHEMKA

3 0 0 2

8:12

9

C

TJ Stepanov 1932

1:3

5:2

 

2:1P

5:0

6:1

4.

MILLWOLK

2 0 0 3

6:12

6

D

Aero Odolena Voda

0:6

1:2

1:2P

 

3:2P

0:2

5.

AERO

0 1 1 3

5:14

2

E

08.05.2022

1:3

1:2

0:5

2:3P

 

0:3

6.

08.05.2022

0 0 1 4

4:16

1

F

Millwolk

0:5

0:1

6:1

2:0

3:0

 

7.       DIVIZE

TABULKA ZÁKLADNÍ SKUPINY (Chart, Tabelle)

ROZLOSOVÁNÍ (Draws, Verlosung)

A

B

C

D

E

F

1.

ČECHIE

3 0 1 0

13:6

10

A

White Horses Pardubi

 

0:3K

1:3

3:1

4:2

3:0K

2.

TECHNIKA

2 1 0 1

9:5

8

B

Technika Brno

3:0K

 

3:2P

2:0

1:3

 

3.

LADAKHI

2 0 0 2

10:11

6

C

Cechie Dubec for UoB

3:1

2:3P

 

4:1

4:1

 

4.

WHITE HORSES

2 0 0 2

8:9

6*

D

FC Montana

1:3

0:2

1:4

 

2:4

 

5.

MONTANA

0 0 0 3

4:1

0

E

SK Ladakhi monks

2:4

3:1

1:4

4:2

 

 

 

 

 

 

 

F

Spartak Moskva.

 

 

 

 

 

 

8.        DIVIZE

TABULKA ZÁKLADNÍ SKUPINY (Chart, Tabelle)

ROZLOSOVÁNÍ (Draws, Verlosung)

A

B

C

D

E

F

1.

SOKOLOV

2 1 0 0

13:4

8

A

FC Sokolov

 

5:1

2:1P

3:1

6:2

3:1

2.

OLD BOYS

2 0 1 0

6:3

7

B

Los Galacticos Team

1:5

 

1:2

 

3:1

3:0K

3.

LOS GALACTICOS

1 0 0 2

5:8

3

C

OLD Boys K L A S O

1.2P

2:1

 

1:0

3:0

 

4.

ARTMEDIA

0 0 0 2

3:12

0

D

Tesla Prelouc

1:3

 

0:1

 

0:3K

1:0

 

 

 

 

 

E

Artmedia Herspice

2:6

1:3

0:3

3:0K

 

 

 

 

 

 

 

F

Ajax B

1:3

0:3K

 

0:1

 

 

9.       DIVIZE

TABULKA ZÁKLADNÍ SKUPINY (Chart, Tabelle)

ROZLOSOVÁNÍ (Draws, Verlosung)

A

B

C

D

E

F

1.

JABLONEC

5 0 0 0

18:5

15

A

SLAVIA SUCHDOL n.L.

 

3:0

2:1P

1:2

2:1P

5:0

2.

SLÁVIA

2 2 0 1

13:4

10

B

jicinek

0:3

 

1:0

2:5

0:1P

4:0

3.

LEVEL UP

2 1 1 1

9:5

9

C

SGC Barcelona

1:2P

0:1

 

1:6

1:2

3:0

4.

JÍČÍNEK

2 0 1 2

7:9

7

D

SK Jablonec n.N.

2:1

5:2

6:1

 

2:1

3:0

5.

BARCELONA

0 0 1 3

3:11

1

E

FCB Pv Level UP

1:2P

1:0P

2:1

1:2

 

4:0

6.

EAGLES

0 0 0 4

0:19

0

F

SFC Eagles Opava

0:5

0.4

0:3

0:3

0:4

 

10.   DIVIZE

TABULKA ZÁKLADNÍ SKUPINY (Chart, Tabelle)

ROZLOSOVÁNÍ (Draws, Verlosung)

A

B

C

D

E

F

1.

RAINBOWSTORM

3 2 0 0

9:1

13

A

FC Wien

 

1:2

0:1

1:4

0:2

2:3P

2.

SHOOTERS

4 0 1 0

7:2

13

B

Wonder shooters

2:1

 

0:1P

1:0

3:0

1:0

3.

LIPTOV

1 2 1 1

10:7

8

C

Rainbowstorm FC

1:0

1:0P

 

2:1P

1:0

4:0

4.

KLATOVY

2 0 1 2

6.7

7

D

OFK Liptov Lazisko

4:1

0:1

1:2P

 

3:2p

2:1P

5.

PORUBA

0 1 1 3

4:11

3

E

AFK KLATOVY 98

2:0

0:3

0:1

2:3p

 

2:0

6.

WIEN

0 0 1 4

4:12

1

F

San Sebastian Poruba

3:2P

0:1

0:4

1:2P

0:2

 

11.   DIVIZE

TABULKA ZÁKLADNÍ SKUPINY (Chart, Tabelle)

ROZLOSOVÁNÍ (Draws, Verlosung)

A

B

C

D

E

F

1.

SLÁVIA

3 2 0 0

14:6

13

A

SK Slavia Brdy

 

3:2

3:0

3:1

2:1P

3:2P

2.

VILLAREAL

4 0 0 1

14:7

13

B

Villarreal CF

2:3

 

1:0

4:2

3:1

4:1

3.

SLIVONICE

2 1 0 2

7:6

8

C

FC Koko Slivonice

0:3

0:1

 

3:1

2:1P

2:0

4.

TOPIK

1 0 2 1

5:8

5

D

1. FC Privoz

1:3

2:4

1:3

 

2.1P

3:2P

5.

PŘÍVOZ

0 2 0 3

9:13

4

E

1.FK TOPIK

1:2P

1:3

1:2P

1:2P

 

2:1

6.

SPORTKLUB

0 0 2 3

6:14

2

F

Sportklub Upice

2:3P

1:4

0:2

2:3P

1:2

 

12.   DIVIZE

TABULKA ZÁKLADNÍ SKUPINY (Chart, Tabelle)

ROZLOSOVÁNÍ (Draws, Verlosung)

A

B

C

D

E

F

1.

VLAŠIM

4 0 1 0

17:6

13

A

FC Pivo Branik

 

0:4

3:0

1:0

0:1P

1:5

2.

DANCEHAUS

3 0 0 2

13:10

9

B

Vlasim CF

4:0

 

3:0K

4:1

2:3P

4.2

3.

DYMYTRY

1 3 0 1

9:7

9

C

FC Banik Skotnice

0:3

0:3K

 

0:5

1:3

1:2

4.

BRÁNÍK

2 0 1 2

5:10

7

D

Pivermen Pardubice

0:1

1:4

5:0

 

1:2p

4:1

5.

PIVERMEN

2 0 1 2

11:7

7

E

FC Dymytry

1:0

3:2P

3:1

2:1p

 

0:3

6.

BANÍK

0 0 0 5

2:16

0

F

Dancehaus

5:1

2:4

2:1

1:4

3:0

 

13.   DIVIZE

TABULKA ZÁKLADNÍ SKUPINY (Chart, Tabelle)

ROZLOSOVÁNÍ (Draws, Verlosung)

A

B

C

D

E

F

1.

SEVILLA

3 1 0 0

12:1

11

A

1. FC Igelshieb

 

1:3