DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

 

 

 

14. ročník APPENDIX VILÁGOŠ

A – VELIKÝ KULOVÝ   vs.   D –   ANCIÁŠA TVOJHO TI NAHÁŇAM    /   B –  MARTINICKÝ POHÁR   vs.  C – ALIANCE CUP    

semifinále A – D

10.2.2021

SK Jablonec n.N.

2:3

semifinále B – C

10.2.2021

FC Banik Stochov

1:4

PreShow Legends

Platinum Blonde

Finále

17.2.2021

PreShow Legends

1:3

o 3. Místo

17.2.2021

SK Jablonec n.N.

1:0

Platinum Blonde

FC Banik Stochov

 

 

13. ročník APPENDIX VILÁGOŠ

A – ANCIÁŠA TVOJHO TI NAHÁŇAM  vs. D – MARTINICKÝ POHÁR     /      B –  ALIANCE CUP  vs. C – VELIKÝ KULOVÝ

semifinále A – D

21.10. 2020

FK KONE POPRAD

1:2

pr.

semifinále B – C

21.10. 2020

Platinum Blonde

2:1

FK L.Mikulas

SK Slavia Brdy

Finále

28.10. 2020

FK L.Mikulas

4:5
pr.

o 3. Místo

28.10. 2020

SK Slavia Brdy

3:1

Platinum Blonde

FK KONE POPRAD

 

 

12. ročník APPENDIX VILÁGOŠ

A – VELIKÝ KULOVÝ *  SK Jablonec n.N.  -  D – ALIANCE CUP *  Platinum Blonde

B – MARTINICKÝ POHÁR *  FC Antarctis  -  C – ANCIÁŠA TVOJHO TI NAHÁŇAM  * FK Fana

semifinále A – D

1.7. 2020

SK Jablonec n.N.

1:2

semifinále B – C

1.7. 2020

FC Antarctis

3:1

Platinum Blonde

FK Fana

Finále

8.7. 2020

Platinum Blonde

2:2

4:3 pen

o 3. Místo

8.7. 2020

FK Fana

1:2

FC Antarctis

SK Jablonec n.N.

 

 

 

11. ročník APPENDIX VILÁGOŠ

A – ANCIÁŠA TVOJHO TI NAHÁŇAM.  *  B – ALIANCE CUP  *  C  – MARTINICKÝ POHÁR  *  D – VELIKÝ KULOVÝ

semifinále A – D

11.3. 2020

Zarnovica

2:0

semifinále B – C

11.3. 2020

Platinum Blonde

2:3

All Stars Club

1.FC Koprivnice

Finále

18.3. 2020

1.FC Koprivnice

3:2

o 3. Místo

18.3. 2020

All Stars Club

2:1

Zarnovica

Platinum Blonde

 

 

10. ročník APPENDIX VILÁGOŠ

A – 1.FC Kopřivnice * B – FK cece Kunov * C – Kanonyri * D – Platinum Blode

semifinále A – D

20.11. 2019

1.FC Koprivnice

4:1

semifinále B – C

20.11. 2019

FK cece Kunov

1:1

2:3 pen

Platinum Blonde

Kanonyri

Finále

27.11.2019

Kanonyri

2:3

o 3. Místo

27.11. 2019

Platinum Blonde

1:2

1.FC Koprivnice

FK cece Kunov

 

 

 

9. ročník APPENDIX VILÁGOŠ

A – 1.FC Kopřivnice * B – FK cece Kunov * C – Platinum Blode * D – FC Smolnice

semifinále A – D

31.7. 2019

1.FC Koprivnice

1:0

semifinále B – C

31.7. 2019

FK cece Kunov

2:0

FC Smolnice

Platinum Blonde

Finále

7.8. 2019

FK cece Kunov

1:2

o 3. Místo

7.8. 2019

FC Smolnice

3:2

1.FC Koprivnice

Platinum Blonde

 

 

 

8. ročník APPENDIX VILÁGOŠ.

 A - VELIKÝ KULOVÝ  * B - ANCIÁŠA TVOJHO TI NAHÁŇAM * C - ALIANCE CUP * D - STŘEDEČNÍ MARTINICKÝ POHÁR 

semifinále A – D

10.4. 2019

OLD Boys K L A S O

4:4
3:2 pen

semifinále B – C

10.4. 2019

FK KONE POPRAD

4:2

1.FC Koprivnice

DKnL Saints

Finále

17.4. 2019

OLD Boys K L A S O

2:4

o 3. Místo

17.4. 2019

1.FC Koprivnice

4:1

FK KONE POPRAD

DKnL Saints

 

7. ročník APPENDIX VILÁGOŠ.

 A - VELIKÝ KULOVÝ  * B -  ALIANCE CUP * C -  ANCIÁŠA TVOJHO TI NAHÁŇAM * STŘEDEČNÍ MARTINICKÝ POHÁR

semifinále A – D

 info

Czech Stars

1:3

semifinále B – C

 info

DKnL Saints

4:1

FK Pelikan Decin

FK cece Kunov

Finále

 info

FK Pelikan Decin

1:0

o 3. Místo

 info

FK cece Kunov

1:2

DKnL Saints

Czech Stars

 

6. ročník APPENDIX VILÁGOŠ.

A – STŘEDEČNÍ MARTINICKÝ POHÁR *  B -  OLZA CUP * C – MARTINICKÝ NIKY POHÁR * D  - VELIKÝ KULOVÝ

semifinále A – D

info zde

FC Ptaci Sonovaci

2:1

semifinále B – C

info zde

Chmelari Karvina

2:2

2:3

pen

TJ Velicna

HIPPIES NOVOHRADSKO

Finále

info zde

HIPPIES NOVOHRADSKO

3:2

o 3. Místo

info zde

 

TJ Velicna

2:0

FC Ptaci Sonovaci

Chmelari Karvina

 

5. ročník APPENDIX VILÁGOŠ.
A - OLZA CUP  *  B - BWIN CUP * C -  VELIKÝ KULOVÝ *  D - MARTINICKÝ POHÁR

semifinále A – D

 info zde

Gablonz Gangsters

1:3

semifinále B – C

 info zde

Kanonyri

2:2

4:5pen

FK Pelikan Decin

SONNBERG RABIAT

Finále

info zde

SONNBERG RABIAT

2:2
5:4 pen

o 3. Místo

info zde:

Gablonz Gangsters

1:0

FK Pelikan Decin

Kanonyri

Při výpadku Football areny byly ztraceny výsledky za III. a IV ročník superpoháru

 

4. ročník APPENDIX VILÁGOŠ. (finále 15.11.2017)
Los: A - OLZA CUP  B - MARTINICKÝ POHÁR  C - BWIN CUP  D - O VELIKÝ KULOVÝ

semifinále A – D

 FC Slavoj BRUNTAL

1:2

semifinále B – C

FC Lidojedi

0:2

All Stars Club

FC Charvaty

Finále

FC Charvaty

1:1
5:4 pen

o 3. Místo

 FC Slavoj BRUNTAL

3:1

All Stars Club

FC Lidojedi

 

3. ročník APPENDIX VILÁGOŠ. (finále 26.7.2017)
Los: A - OLZA CUP  B - BWIN CUP  C - MARTINICKÝ POHÁR  D - O VELIKÝ KULOVÝ

semifinále A – D

1.FC Pardubky

2:4

semifinále B – C

Fretky United

1:2

Pres drn upadla zaba

Champions Moravia

Finále

Champions Moravia

3:0

o 3. místo

1.FC Pardubky

3:3

3:2 pen

Pres drn upadla zaba

Fretky United

 

2. ročník APPENDIX VILÁGOŠ (finále 5.4.2017)
Los: A - OLZA CUP  B - MARTINICKÝ POHÁR  C - BWIN CUP  D - O VELIKÝ KULOVÝ

semifinále A - D
 INFO zde

Chmelari Karvina

2:3

semifinále B - C
INFO zde

FC VIKING Decin

2:1

FC Libsau

FC Banik Skotnice

Finále
INFO zde

FC Libsau

3:1

 

o 3. Místo
 INFO zde

FC Banik Skotnice

1:4

FC VIKING Decin

Chmelari Karvina

 

1.     ročník APPENDIX VILÁGOŠ (finále 14.12.2016)

O VELIKÝ KULOVÝ a MARTINICKÝ POHÁR

Finále

INFO zde

Rainbowstorm FC

2:1

 

 

 

Champions Moravia